Koncert Stanisławy Celińskiej

Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Koncert odbędzie się 1 października 2018 r. o godz. 19.00 w Teatrze Rozrywki.

Zobacz duży plakat

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na inaugurację!

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/19 odbędzie się w poniedziałek, 1 października 2018 r. o godz. 16.00 w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Ekonomistów w Chorzowie. Serdecznie zapraszamy!

IV Świętochłowicka Uniwersjada Seniorów

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świętochłowicach zaprasza do udziału w IV Świętochłowickiej Uniwersjadzie Seniorów, która odbędzie się 29 września 2018 (sobota). Sportowe zmagania odbędą się w następujących konkurencjach: pływanie, tenis stołowy, wyścig rowerowy, strzelectwo, nordic walking, zawody kajakowe. Konkurencje odbędą się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Skałka w Świętochłowicach. Organizatorzy proszą o wstępną deklarację udziału w Uniwersjadzie w terminie do 7 lipca. Koszt uczestnictwa, 25 zł/os., obejmuje: serwis kawowy z ciastem, ciepłe danie w porze obiadowej oraz wodę mineralną. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z Kierownikiem GUTW w terminie do 6 lipca.

Konkurs „Aktywna Jesień Życia”

Centrum Informacji Senioralnej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dni Otwartych CIS. „Aktywna Jesień Życia”, bo takie jest motto konkursu, rozpocznie się w czerwcu i potrwa aż do października, kiedy to podczas „Gali 60+” zostanie wyłoniony zwycięzca. Osoby zainteresowane mogą składać prace pisemne lub plastyczne na ww. temat w siedzibie CIS przy ul. Strzelców Bytomskich 11 oraz w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Floriańskiej 24a.

Zobacz plakat

Zapisy na nowy rok akademicki

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że trwają zapisy do Górnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rok akademicki 2018/19. Zapraszamy do sekretariatu — p. 36 (II piętro).