IV Świętochłowicka Uniwersjada Seniorów

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świętochłowicach zaprasza do udziału w IV Świętochłowickiej Uniwersjadzie Seniorów, która odbędzie się 29 września 2018 (sobota). Sportowe zmagania odbędą się w następujących konkurencjach: pływanie, tenis stołowy, wyścig rowerowy, strzelectwo, nordic walking, zawody kajakowe. Konkurencje odbędą się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Skałka w Świętochłowicach. Organizatorzy proszą o wstępną deklarację udziału w Uniwersjadzie w terminie do 7 lipca. Koszt uczestnictwa, 25 zł/os., obejmuje: serwis kawowy z ciastem, ciepłe danie w porze obiadowej oraz wodę mineralną. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z Kierownikiem GUTW w terminie do 6 lipca.

Konkurs „Aktywna Jesień Życia”

Centrum Informacji Senioralnej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dni Otwartych CIS. „Aktywna Jesień Życia”, bo takie jest motto konkursu, rozpocznie się w czerwcu i potrwa aż do października, kiedy to podczas „Gali 60+” zostanie wyłoniony zwycięzca. Osoby zainteresowane mogą składać prace pisemne lub plastyczne na ww. temat w siedzibie CIS przy ul. Strzelców Bytomskich 11 oraz w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Floriańskiej 24a.

Zobacz plakat

Dzień Otwarty Centrum Informacji Senioralnej

Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej zaprasza na Dzień Otwarty Centrum Informacji Senioralnej. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 czerwca br. w godz. 10.00—14.00 w biurze CIS przy ul. Strzelców Bytomskich 11.

Zobacz plakat

Zapisy na nowy rok akademicki

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że trwają zapisy do Górnośląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rok akademicki 2018/19. Zapraszamy do sekretariatu — p. 36 (II piętro).

Zakończenie roku — ważna informacja

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/18 odbędzie się 5 czerwca o godzinie 16.00 w auli szkolnej. Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia z uroczystości